Liliana Geisselreitrová

Lili pralinky

I když je Liliana profesí marketingový a PR specialista a dlouhá léta pracovala na těchto pozicích v různých firmách, učarovala jí práce s čokoládou. Zalíbila se jí natolik, že se rozhodla psát příběh svých vlastních Lili pralinek. Jak? Jednou na YouTube narazila na video s názvem „Vyrobte si své domácí čokoládové pralinky“ a napadlo jí, že to přece nejde!
Video ji ale natolik zaujalo, že začala hledat další a další podobná až jí pralinky naprosto pohltily. Následovaly roky testování, pokusů, omylů, střídanými s úspěchy. Teď to Lili vnímá tak, že by se bez toho všeho nebyla schopná posouvat kupředu a nemohla se zdokonalovat. Nejdřív pralinky nabízela ve svém okolí a když už byla celá rodina a všichni známí přejedení, rozhodla se svou vášeň posunout dál, skončila v práci a naplno se věnuje to, co je její vášní.
Dnes nabízí pralinky různých druhů, tvarů, náplní a výjimkou nejsou ani pralinky na míru přímo zákazníkovi. Svět čokolády je totiž natolik variabilní a kreativní, stačí tedy jen vyslovit přání.

Nejbližší kurzy lektora

Tento lektor nemá naplánované žádné kurzy.

Poznej další lektory

Co-founder & CEO ve společnosti Kolektiv Ateliers
Biofarma Menšík
spolumajitel firmy Čendulka
SmartEmailing, Czech On-line Expo