Nastartujte vlastní podnikání bezpečně vedle práce, rodiny nebo studia. A hlavně pod vedením zkušeného podnikatele!

O kurzech
 • Co vám kurz dá?

  Za pár týdnů se naučíte to, co se jiní musí učit roky. Budete budovat svůj projekt, hledat rizika, která jej ohrožují, komunikovat s potenciálními zákazníky, prezentovat před jinými podnikateli a zpracovávat zpětnou vazbu. Cílem je co nejdříve odhalit potenciál vašeho nápadu.

 • Pro koho je kurz?

  Pro každého, kdo uvažuje o podnikání a nápad ještě nemá. Také si na kurzu přijdou na své ti, kteří již na vlastním projektu pracují a jsou na začátku. Nezáleží na tom, jestli je vaším snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze nebo chcete vybudovat mezinárodní firmu.

Každým kurzem vás provede
jeden z našich podnikatelů

Poznejte naše lektory
 • Klementina Juračková
  Klementina Juračková
  Absolventka kurzu
  Super bylo, že jsme neseděli jen v učebně – šli jsme ven, povídali si s lidma a na přímo zjišťovali, co si o našem nápadu myslí okolí.
 • podnikni-to-cvut
  Tomáš Strachota
  Absolvent kurzu
  Mockrát děkuji za kurz Podniknito na ČVUT. Mají to na starost super lidé. Kurz jsem absolvoval online v zimním semestru 2020 a i přesto, že jsem se bál formátu, tak to bylo hrozně moc poučné, nabilo mě to silnou motivací a ukázalo mi to, jak se dívat na problémy a řešit je. Poznal jsem super partu, na kterou se těším snad i v "offlinu" až to bude možné. Výběr lektorů je také na jedničku. Držím celému projektu palce.
 • Chiara Šimonová
  Chiara Šimonová
  Absolventka kurzu
  Workshop mi otevřel dveře do světa podnikání. Pomohl mi uvědomit si, co doopravdy chci a jak jít za svými sny.
 • Jakub Vonšák
  Jakub Vonšák
  Absolvent kurzu
  Je skvělé sledovat vlastní progres během trvání seminářů. Navíc jsem potkal schopné lidi, se kterými nyní tvoříme tým.
 • jan-zeman
  Jan Zeman
  Absolvent kurzu
  Dobře strukturovaný kurz s připravenými lektory. Motivuje vás, protože často dostáváte nějaké úkoly. Otevře vám oči a začnete nad svými nápady (a nápady okolí) přemýšlet úplně jinak. Najednou pochopíte, důvody, proč někdo ve světě podnikání uspěje a někdo ne.
 • dominika–matulova
  Dominika Matulová
  Absolventka kurzu
  Podnikni to! mi dalo propracovanou strukturu prvních kroků od vlastního nápadu k podnikání, navíc taky motivaci tyto kroky opravdu udělat. Kurz mi pomohl sdílet své myšlenky a nápady, otevřít se kritice, vyslechnout názory ostatních a na jejich základě přepracovat a vylepšit můj produkt. U svého projektu zůstávám i po ukončení kurzu a pracuji na něm dál, rozhodně ho chci realizovat.

Nejbližší kurzy

Filtrovat dle lokace

Všechny kurzy zrovna běží, zatím mrkněte níže.

Máte dotaz ohledně kurzů?

Často kladené otázky