Často kladené otázky

Sepsali jsme pro vás seznam častých otázek a připojili k nim jasné odpovědi. Pokud vám tento seznam neodpoví na vaše otázky, můžete se nás zeptat přímo pomocí kontaktního formuláře na konci stránky.

Pro koho jsou kurzy určené?

Naše kurzy jsou určeny jak pro lidi, kteří již podnikatelský nápad mají a chtějí jej dále rozvinout, tak také pro ty, kteří o podnikání jen uvažují a nápad hledají.

Co se na kurzu Podnikni to! dozvíte?

Na kurzech Podnikni to! se dozvíte jak najít podnikatelský nápad a následně s ním systematicky dále pracovat. Zkrátka a jednoduše kurz vám pomůže dostat nápad z hlavy do reality, případně jej dále rozvinout.

Na základě čeho určujete kde se kurz koná?

To, kde se kurz koná je dáno tím, ve spolupráci s kterou institucí či městem jej organizujeme. Doporučujeme proto sledovat web Podnikni to! a také Facebook Podnikni to! kde najdete všechny důležité informace.

Platí se za kurzy?

Kurzy jsou zdarma pro obyvatele měst, ve kterých probíhají a pro studenty univerzit, na kterých kurzy probíhají. Veškeré podrobnosti o kurzech naleznete zde na webu a Facebooku Podnikni to!.

Kdy se budou vypisovat nové kurzy?

Kurzy se vypisují nepravidelně v průběhu celého roku. Doporučujeme proto sledovat web Podnikni to! a také Facebook Podnikni to! a žádný kurz vám neujde.

Jak dlouho kurz trvá?

Účastníkům poskytujeme dva druhy kurzů. Dvouměsíční kurz, který se skladá z 8 workshopů jednou týdně, nebo měsíční kurz, který se skladá ze 4 workshopů jednou týdně. V podstránce konkrétního kurzu vždy uvidíte, o jaký druh kurzu se jedná.

Můžu se na kurz přihlásit i když nemám podnikatelský nápad?

Ano, kurz je určen jak pro lidi, kteří již podnikatelský nápad mají a chtějí jej rozvinout, tak také pro ty, kteří o podnikání jen uvažují a nápad hledají.

Jak se na kurz registrovat?

Do kurzu se zaregistrujete vyplněním registračního formuláře. Ten naleznete v podstránce pro každý jeden kurz Podnikni to!. 

Dělá se záznam z jednotlivých workshopů?

Ne, záznamy nejsou. Je vyžadována osobní přítomnost na kurzu v prezenční formě nebo připojení do hovoru v případě online kurzu.

Napište nám svůj dotaz