Podnikni to! ve Varnsdorfu


Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Varnsdorf

 

5. dubna - 5. dubna
17:30 - 19:30
1. Workshop – Start v podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
12. dubna - 12. dubna
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
19. dubna - 19. dubna
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.
26. dubna - 26. dubna
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
3. května - 3. května
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Martin Švarc
Lidová zahrada
Spolumajitel a provozovatel Kulturního domu Lidová zahrada ve Varnsdorfu. Kromě samotného kulturního sálu také provozuje Burger Bar a cateringové služby.
Spoluzakladatel a spolumajitel firem AdrenalinPoint (adrenalinové aktivity) a JINACK.cz (organizace veřejných, soukromých a firemních akcí a teambuildingů). Vlastní dva obchod s rybami a ryby dodává do restaurací a jídelen.
Mimo tyto aktivity učí hru na bicí.
Partneři kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Doporučení
Jára

Líbil se mi hlavně začátek kurzu, kdy jsme se věnovali nápadu, jak na něj přijít atd., nasměrovat kudy se třeba vydat. Začínající podnikavci překonají počáteční ostych a najdou v přátelském prostředí cennou zpětnou vazbu i podporu do dalších kroků. Koncept kurzu a především zkušenosti lektorů pomáhají účastníkům nastavit podnikání krok po kroku a připravují účastníky na možná rizika jednotlivých fází.

Jára
Martin

Po zkušenostech z různých jiných kurzů oceňuji, že mi v průběhu nikdo nevnucoval vysoký podnikatelský úvěr, kterým bych zázračně zafinancoval rozjíždějící se projekt. Kurz bych doporučil všem, kteří chtějí realizovat podnikání jako cestu ke svobodě a kteří se chtějí zorientovat v zpočátku nepřehledném podnikatelském prostředí.

 

Martin
Věrka

Spousta know-how, jak uchopit a zpracovat projekt.

Věrka

Potvrzení účasti na kurzu bude vyhodnoceno dle vyplněného dotazníku.

Registrační formulář

Zpráva o stavu


Kurz se posouvá na později