Podnikni to! ve Svitavách

Datum a časová dotace
Vždy v úterý, 17:30 - 19:30
Od 19. října do 16. listopadu
5 workshopů
Lokace
Fabrika Svitavy
Wolkerova alej 92/18
568 02 Svitavy
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno městem Svitavy a Pardubickým krajem
 • Kapacita kurzu je 26 míst

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
19. října - 19. října
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
26. října - 26. října
17:30 - 19:10
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
2. listopadu - 2. listopadu
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne, ještě než do něj investuješ první větší peníze.
9. listopadu - 9. listopadu
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti, nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc se naučíš praktický postup jak si ze začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
16. listopadu - 16. listopadu
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a tisíce peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Jakub Tížek
Podnikni to!
Jakub Tížek, stihl založit 2 společnosti ještě než dostudoval vysokou. Svou vášeň pak našel i v podpoře začínajících podnikatelů a proto založil projekt Podnikni to!, který se postupně rozšířil na velkou část univerzit po ČR a nakonec i do měst. Dnes pomáhá studentům i široké veřejnosti rozjíždět vlastní záměry bez rizika i financí a neposadit se z toho přitom na zadek.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Michal Jakubec
  Michal Jakubec
  Podnikni to! určitě doporučuji každému podnikavci, pro kterého bylo podnikání vždycky jen snem a neměl odhodlání nebo prostředky se do toho pustit. Dá Vám to úplně jiný - správný - pohled na to, jak začít a rozhoupat Váš první projekt. Konec výmluv a snění - jděte do toho! Pod vedením lektorů podnikni to je to bezpečné a efektivní. Tolik cenných podpůrných informací z praxe v jednom uceleném kurzu Vám dá nový směr do života + poznáte spoustu zajímavých akčních lidí. Jsem moc rád, že jsem měl tu příležitost to absolvovat! Díky, PT! ?
 • Tereza Králová
  Tereza Králová
  Podnikni to je komunita nadšených a aktivních lidí, kteří od života čekají i něco víc, než je běžné. Dělají věci navíc, věří svojí práci a jdou za svými sny. Doporučuju všem, kteří do této komunity chtějí patřit a jednou rozjet něco velkýho?.
 • Ján Bittner
  Jan Bittner
  Možnost být na kurzu Podnikni to! mi dala mnoho nových pohledů na podnikání. Podnikání je lehčí, když máte možnost o svém nápadu mluvit s odborníky, když víte jak svůj nápad utvořit tak, aby byl úspěšný. Potkáte spousty podnikavých lidí. Toto a mnohem více jsem zažil na kurzu.

Mám zájem o kurz

Informace o tobě

V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?