Podnikni to! ve Slavkově

Datum a časová dotace
Vždy ve středu, 17:30 - 19:30
Od 13. října do 10. listopadu
5 workshopů
Lokace
Radnice Slavkov (přednášková místnost)
Palackého nám. 65
684 01 Slavkov u Brna
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno MAS Slavkovské bojiště
 • Kapacita kurzu je 26 míst

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
13. října - 13. října
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
20. října - 20. října
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
27. října - 27. října
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne, ještě než do něj investuješ první větší peníze.
3. listopadu - 3. listopadu
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti, nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc se naučíš praktický postup jak si ze začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
10. listopadu - 10. listopadu
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a tisíce peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Max Dužek
Podnikni to!
Na prvním podnikatelském projektu jsem pracoval už na univerzitě. I když to byl nakonec fail, získané zkušenosti mi pomohly stát se spolumajitelem v jiném software startupu. Později mi učaroval život na volné noze, dodnes se podílím na marketingových kampaních firem s obraty v desítkách milionech. Zkušenosti s vlastními i klientskými projekty zúročuji s projektem Podnikni to!, ve kterém pomáháme lidem, kteří o podnikání pouze uvažují, realizovat jejich první projekty. Budujeme tak preinkubační podporu začínajícím podnikatelům.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Ondřej Adam
  Ondřej Adam
  Zdravím Vás, Podnikni to mi rozšířilo celkově obzory jakým směrem se dát při rozvoji nového podnikatelského záměru. Také jsem se dozvěděl spoustu informací o ryzicích záměru a jak se vyvarovat začátečnických chyb a správně spočítat pravděpodobnost úspěchu svého záměru. Tímto chci také poděkovat super lektorovi Kubovi a všem spolužákům za příjemně strávený čas v přátelském kolektivu.
 • Marcela Ingrová
  Marcela Ingrová
  V Podnikni to! se najde každý podnikavý člověk:
  - ten co by chtěl podnikat, ale neví ještě v čem
  - ten co už ví, ale neví jak
  - i ten, který má "něco nějak" rozjeto, ale chtěl by se posunou dál
  Čas investovaný do Podnikni to! se rozhodně mnohonásobně zúročí! Děkuji, že jsem měla tu možnost!
 • Matěj Bednařík
  Matěj Bednařík
  Při přemýšlení o nápadech v naší hlavě se dopouštíme mnohých zkreslení. Pozitivních i negativních. Podnikni to donutí člověka nestavět na domněnkách, ale všechno konkretizovat a komunikovat s relevantními lidmi. A to je myslím super praxe do každé oblasti života.

Mám zájem o kurz

Informace o tobě

V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?