Podnikni to! v Novém Jičíně


Kurz je obsazený

Kurz je obsazený. V případě zájmu o další běh nám zanechte svůj e-mail. 

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Kurz NJ

 

6. dubna - 6. dubna
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
12. dubna - 12. dubna
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr
(POZOR ZMĚNA: Workshop je místo středy 13.4. v úterý 12.4.)

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
20. dubna - 20. dubna
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.
27. dubna - 27. dubna
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
4. května - 4. května
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektorka kurzu

Michaela Holišová
Podnikatelka a lektorka
Facilitátorka, koučka a lektorka, která působí v Novém Jičíně. Je autorkou knihy Rodič leader a certifikovanou konzultantkou Lumina Learning nástrojů.
Spolupracuje s kariérním centrem VŠB-TU.
Má za sebou více než 15 let praxe s vedením lidí. Před 16 lety založila realitní kancelář Claris. Při rodičovské dovolené založila a 7 let vedla neziskovku provozující RC Provázek.
Michaela pomáhá firmám i jednotlivcům dosahovat výsledků s radostí - propojuje výkon a radost, fokus a nadhled, jednotlivce a tým, práci a rodinu. To vše s cílem vytvořit jeden udržitelný celek.
Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Doporučení
Helena

Průběh kurzu hodnotím velmi pozitivně, pomohl mi zrekapitulovat dosavadní činnost a také vyřešit otázku, zda začít štíhlým produktem nebo rozvíjet vlastní představu o nabízené službě. Kurz bych doporučila všem, kteří chtějí získat nové informace z oblasti podnikání a také těm, kteří hledají inspiraci a potřebují se poradit se zkušenými podnikateli.

 

Helena
Mária

Chtěla jsem si rozšířit obzory, zjistit, jak svoje podnikání posunout zase dál a především se potřebovala zbavit strachu. Velmi mě totiž brzdil fakt, že jsem se bála jít s kůží na trh a neustále o sobě i projektu pochybovala.

 

Mária
Tereza

Na kurzu jsem odbourala strach ptát se druhých na jejich zkušenosti, naučila jsem se více si věřit a také lépe pracovat s časem investovaným do podnikání. Díky Podnikni To! jsem se stala součástí prostředí plného inspirativních a kreativních podnikavců. Kurz bych doporučila všem, kteří by chtěli začít podnikat a nejsou si jistí, zda bude jejich projekt úspěšný, ale i těm, kteří se o podnikání zatím jen zajímají.

 

Tereza

Potvrzení účasti na kurzu bude vyhodnoceno dle vyplněného dotazníku.

Registrační formulář

Zpráva o stavu


Kurz je obsazen. V případě zájmu o další běh nám zanechte svůj e-mail.