Podnikni to! v Krnově


Kurz je obsazený

Kurz je obsazený. V případě zájmu o další běh zanechte svůj e-mail. 

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Foto z kurzu

 

20. dubna - 20. dubna
17:30 - 19:30
1. Workshop – Start v podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
27. dubna - 27. dubna
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
4. května - 4. května
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.
11. května - 11. května
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
18. května - 18. května
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektorka kurzu

Šárka Bolatzká
Majitelka Malé cafe, zakladatelka a organizátorka Krnov Coffee Festival
Zakladatelka a majitelka kavárny Malé cafe v Krnově. Její nenápadný sen se stal skutečností a tak se po dvou letech provozu vysněné kavárny rozhodla zorganizovat i svůj první kávový festival pod širým nebem. Dnes je z něj největší festival výběrové kávy v České republice - Krnov Coffee Festival. Každoročně jej navštěvují tisícovky lidí a v roce 2022 bude dokonce ve dvou městech.
Každý kout ve své kavárně zná a každou práci spojenou s ní si sama na vlastní kůži vyzkoušela. Od jednoho zaměstnance na začátku dnes vede dvacetičlenný tým. Při pořádání akcí je pravidelně lídrem až 50 osob podílejících se na realizaci.
Mimo provozování kavárny s bistrem a pořádání festivalů také školí profesionální i začínající baristy v přípravě kávy, zajišťuje cateringové služby pro osobní i firemní účely a spolupracuje s charitativními organizacemi v Krnově a jeho okolí.
Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Potvrzení účasti na kurzu bude vyhodnoceno dle vyplněného dotazníku

Registrační formulář
Kurz je obsazený. V případě zájmu o další běh nám zanechte svůj e-mail.