Podnikni to! na UK

Datum a časová dotace
Vždy ve středu, 16:30 - 19:00
Od 20. října do 8. prosince
8 workshopů
Lokace
Univerzita Karlova
Celetná 20, modrá posluchárna
110 00 Praha 1
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno partnerem - Univerzita Karlova

 

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle studia s kurzem, kterým prošlo již více než 6000 podnikavých studentů! Naše kurzy pomohly vzniknout desítkám úspěšných projektů jako Nesnězeno, ReAir nebo GoDeliver a mnohým profíkům na volné noze. Na 8 návazných workshopech ti podnikatel z praxe nasadí podnikavé brýle a naučí tě nejen to, jak podnikatelskou příležitost najít, ale také jak bezpečně a co nejrychleji zjistit, zda tvůj nápad může být úspěšný.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou firmičku, neziskový projekt, působit jako profesionál na volné noze nebo vybudovat mezinárodní startup. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Kurz na UK

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 8 workshopů v období dvou měsíců.
20. října - 20. října
16:30 - 19:00
1. Workshop – Byznys nápad

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou má v něm roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ tvé strachy a motivace v podnikání a taky se naučíš podnikatelské nápady cíleně hledat a mluvit o nich.
27. října - 27. října
16:30 - 19:00
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku prezentování svého nápadu a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika tvého podnikání hned ze začátku.
3. listopadu - 3. listopadu
16:30 - 19:00
3. Workshop – Validace problému

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne ještě než do něj investuješ první větší peníze.
10. listopadu - 10. listopadu
16:30 - 19:00
4. Workshop – Validace řešení

Bude se tvůj produkt nebo služba zákazníkům líbit? Kolik za to budou ochotni zaplatit? Jak se správně zeptat? Právě to bude obsahem 4. lekce kurzu. Zároveň se také naučíš, jak si tvůj projekt základně přepočítat tak, aby se dalo zhodnotit, zda je udržitelný.
18. listopadu - 18. listopadu
16:30 - 19:00
5. Workshop – Stav projektu
POZOR: Tento workshop bude výjimečně ve čtvrtek!

Po první polovině kurzu je čas ohlédnout se zpět a zhodnotit tvůj dosavadní posun. Dozvíš se také informace o tom, kde najít na začátku projektu finance, jak oslovit potenciální investory a na co si dát přitom pozor.

24. listopadu - 24. listopadu
16:30 - 19:00
6. Workshop – Trénink

Tady si vyzkoušíš, jaké to je mluvit o svém projektu před dalšími lidmi. Dostaneš cenné know-how nejen od ostatních podnikavců, ale také od lektora, aby tvoje prezentace před zkušenými podnikateli byla stoprocentní.
1. prosince - 1. prosince
16:30 - 19:00
7. Workshop – Den s profíky

Příležitost, kterou zažiješ na Dnu s profíky na začátku podnikání nedostane jen tak leckdo. Odprezentuješ svůj projekt před podnikateli, kteří už velké firmy vybudovali a jsou připraveni ti nejen poskytnout svůj názor, ale také rady, a propojit tě s dalšími klíčovými lidmi důležitými pro rozvoj tvého projektu.
8. prosince - 8. prosince
16:30 - 19:00
8. Workshop – Budoucnost

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost poradit se o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít jasně stanovené akční kroky pro tvůj projekt a plán, jak ho přetavit do reality.

Lektor kurzu

Patrik Babinec
Skladon
V průběhu studia se vrhl na podnikání a spoluzaložil českou módní značku BeWooden. Během podnikání narazil na téma logistiky, z této zkušenosti s kolegou založili logistický startup Skladon se kterým nyní plánují expanzi do zahraničí.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Monika Hálová
  Monika Hálová
  Podnikni to je skvělý program. Kudy chodím tam jej doporučuji! Za 8 týdnu jsem se posunula opravdu hodně. Mám představu kdo je můj zákazník, mám 3 poradce z mého oboru, chápu základní financni počty, umím si vypočítat hodinovku. Strach z neúspěchu mám pořád ale vím, že to není neúspěch můj osobní ale jen neúspěch projektu. Když nevyjde tento projekt vyjde ten pristi. Kdo nic nedělá nic nepokazi. Hlavní je se nevzdávat a bojovat. ?
 • Marek Neumann
  Marek Neumann
  Podnikni To! Pro Tebe obrovská příležitost jak vystoupit z davu a přiblížit se realizaci Tvého vysněného projektu. V rámci 8 ucelených workshopů v rozmezí 8 týdnů získáš potřebné knowhow, po kterém jiní pátrali roky a ušetříš si spoustu starostí. Skvělý podporující, energický a kreativní kolektiv, setkání s profíky a mnohdy i neformálně inspirativní prostředí plné feedbacku Tě rozhodně přinutí nezahálet.
 • Klára Koňaříková
  Klára Koňaříková
  Skvělý kurz pro všechny podnikavé lidi. V průběhu 8 lekcí popisuje nejdůležitější pilíře každého podnikání. Lektor Kuba je sám ostřílený podnikatel, a tak vše vysvětluje na praktických příkladech, dokáže identifikovat možná rizika a nasměrovat správným směrem. Navíc jde o akci, na níž máte možnost potkat zajímavé a inspirativní lidi. Rozhodně doporučuji ?

Mám zájem o kurz

Informace o tobě

Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?

Na které fakultě studuješ?

Vyber svou fakultu

Fakulty