Podnikni to! na ČVUT


Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání při studiu s kurzem, kterým prošlo již více než 6000 podnikavých studentů! Naše kurzy pomohly vzniknout desítkám úspěšných projektů jako Nesnězeno, ReAir nebo GoDeliver a mnoha profíkům na volné noze. Na 8 návazných workshopech ti podnikatel z praxe nasadí podnikavé brýle a naučí tě nejen to, jak svou příležitost najít, ale také jak bezpečně a co nejrychleji zjistit, zda tvůj nápad může být úspěšný.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou firmičku, neziskový projekt, působit jako profesionál na volné noze nebo vybudovat mezinárodní startup. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

*Co je potřeba udělat, aby ses mohl/a přihlásit:

  • Udělat si čas na všech 8 setkání (vždy ve čtvrtek od 16:30, změna termínu ze čtvrtka 7.4. na úterý 5.4.)
  • Být student ČVUT nebo absolvent do tří let po ukončení studia na ČVUT
  • Mít chuť být aktivní a posouvat se, počítej, že tě občas čeká i nějaký úkol
  • Kurz má omezenou kapacitu 16 účastníků. První workshop bude neomezený a může přijít kdokoli. Potom se vyberou ti nejmotivovanější, kteří budou moct projít celým kurzem.
Kurz na univerzitě

 

17. března - 17. března
16:30 - 19:00
1. Workshop – Byznys nápad

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své strachy a motivace v podnikání a taky se naučíš podnikatelské nápady cíleně hledat a mluvit o nich.
24. března - 24. března
16:30 - 19:00
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku prezentování svého nápadu a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika tvého podnikání hned na začátku.
31. března - 31. března
16:30 - 19:00
3. Workshop – Validace problému

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne dříve než do něj investuješ první větší peníze.
5. dubna - 5. dubna
16:30 - 19:00
4. Workshop – Validace řešení
(POZOR ZMĚNA: Workshop je místo čtvrtka 7.4. v úterý 5. 4.)

Bude se tvůj produkt nebo služba zákazníkům líbit? Kolik za to budou ochotni zaplatit? Jak se správně zeptat? Právě to bude obsahem 4. lekce kurzu. Zároveň se také naučíš, jak si svůj projekt základně přepočítat tak, aby bylo možné zhodnotit, zda je udržitelný.
14. dubna - 14. dubna
16:30 - 19:00
5. Workshop – Stav projektu

Po první polovině kurzu je čas ohlédnout se zpět a zhodnotit svůj dosavadní posun. Dozvíš se také informace o tom, kde najít na začátku projektu finance, jak oslovit potenciální investory a na co si dát přitom pozor.
21. dubna - 21. dubna
16:30 - 19:00
6. Workshop – Trénink

Tady si vyzkoušíš, jaké to je mluvit o svém projektu před dalšími lidmi. Dostaneš cenné know-how nejen od ostatních podnikavců, ale také od lektora, aby tvoje prezentace před zkušenými podnikateli byla stoprocentní.
28. dubna - 28. dubna
16:30 - 19:00
7. Workshop – Den s profíky

Příležitost, kterou zažiješ na začátku podnikání díky speciálnímu Dni s profíky nedostane jen tak leckdo. Odprezentuješ svůj projekt před podnikateli, kteří už velké firmy vybudovali a jsou připraveni ti nejen poskytnout svůj názor, ale také rady. Zároveň tě můžou propojit s dalšími klíčovými lidmi, důležitými pro rozvoj tvého projektu.
5. května - 5. května
16:30 - 19:00
8. Workshop – Budoucnost

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost poradit se o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít jasně stanovené akční kroky pro svůj projekt a plán, jak ho přetavit do reality.

Lektorka kurzu

Lenka Papadakisová
lektorka, konzultantka, koučka
Podnikatelka, cestovatelka, mentorka podnikání, koučka a průvodkyně lídrů a podnikatelů. Propagátorka moudrého podnikání (hlavou a srdcem), vědomého života a spolupráce. Ráda facilituje poradní kruhy a mastermindové skupiny. Podnikat začala ve svých 23 letech, spoluzaložila a vedla dvě vzdělávací společnosti, projekt Moudré podnikání žen, ArtBees a Učíme se příběhy. Dnes své zkušenosti předává, podporuje podnikatele, je součástí sítě mentorů JIC, Red Button a spoluzakladatelkou Evolucia. Věnuje se vědomému leadershipu a firemní kultuře svobodných organizací.
Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Registrační formulář
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?