Podnikni to! v Karlových Varech

Datum a časová dotace
5 workshopů
15. Září - 13. Říjen
Jednoměsíční kurz
5 workshopů
Lokace
Inovační centrum INION z.ú.
Drahomířino nábř. 197/16
36001 Karlovy Vary – Drahovice
Cena kurzu
Zdarma, hrazeno lokálním partnerem

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z obcí a menších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
15. Září - 15. Září
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
22. Září - 22. Září
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
29. Září - 29. Září
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne, ještě než do něj investuješ první větší peníze.
6. Říjen - 6. Říjen
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti, nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc se naučíš praktický postup jak si ze začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
13. Říjen - 13. Říjen
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a tisíce peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Registrace na kurz

Informace o tobě

V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?

Kurzy, které by tě mohly zajímat

Všechny kurzy zrovna běží, zatím mrkni níže.