Podnikni to! v Přelouči


Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Kurz Přelouč

 

5. dubna - 5. dubna
17:30 - 19:30
1. Workshop – Start v podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
12. dubna - 12. dubna
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
19. dubna - 19. dubna
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.
26. dubna - 26. dubna
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
3. května - 3. května
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Jana Kolrusová
Majitelka firem (Fit, zdraví, výživa®, Dandelion) a nutriční terapeutka
Jana znovuobjevila superpotravinu Smetánku lékařskou z našich zahrad a vyrábí z ní unikátní pampeliškou kávu, čaje, pralinky, sušenky apod. Její výrobky získávají ocenění a uznání již několik let.
Zároveň vede vede poradnu ve spolupráci s poliklinikou EUC pro diabetiky, píše odborné články a přednášky v oblasti zdravé výživy a zdravého životního stylu. Pomocí svého výukového programu učí výživu děti v mateřských a základních školách, vydala dvě kuchařky.
V roce 2018 vytvořila franšízový sytém Dandelion kaváren, za který získala v roce 2019 ocenění Marketér roku. Kavárny mají ve své nabídce výrobky převážně ze Smetánky lékařské. Návštěvníci získají rady a informace ke znovuobjevování síly této české bylinky, které sama majitelka říká: “Kvetoucí zlato našeho zdraví.“
Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Potvrzení účasti na kurzu bude vyhodnoceno dle vyplněného dotazníku.

Registrační formulář
V jaké životní situaci se nacházíš?
Jaká je tvá zkušenost s podnikáním?
Máš IČO?
Odkud ses o kurzu dozvěděl/a?