Podnikni to! v Písku (OBSAZENO)

Datum a časová dotace
Vždy ve čtvrtek, 17:30 - 19:30
Od 16. září do 14. října
5 workshopů
Lokace
Městská knihovna
Alšovo nám. 75/13
397 01 Písek
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno městem Písek
 • Kapacita kurzu je 26 míst

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

 

Podnikni to! Karlovy Vary

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
16. září - 16. září
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
23. září - 23. září
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
30. září - 30. září
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.

7. října - 7. října
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
14. října - 14. října
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Jan Šturc
Zakladatel Tiptop works
Honza je grafický designér s více jak 20 letou praxí. Byl u zrodu studia Dynamo Design a poté, co ho to zaválo k rodinnému životu do Písku, vytvořil zde grafické studio Tiptop works, kde parta specialistů kreslí obrázky firmám jako Microsoft, Twitter, Philips nebo Visa. Pomáhá růst soukromé základní škole, kde působí ve správní radě. Je dočasným průvodcem 4 dětí.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Veronika Paráková
  Veronika Paráková
  Pokud si chcete bez následků vyzkoušet zapracovat na svém podnikatelském plánu, na svém snu, a nebo potřebujete pomoct úplně od začátku, protože nevíte, kde a čím začít, ale máte pocit, že byste chtěli pracovat na něčem vlastním, tak je kurz Podnikni to! tou pravou volbou. Hlavní je přátelské prostředí a nekritická atmosféra. Oprava: pozitivní kritika vítána.
 • David Babuka
  David Babuka
  Podnikni to je skvělý, srozumitelný kurz, který vám rozšíří obzory ve světě podnikání. Pomůže vám najít nápad nebo zjistit zda a jak realizovat ten, který už máte. Celým kurzem vás provede báječný lektor z praxe, získáte neocenitelnou zpětnou vazbu od něj i dalších podnikatelů a nejspíš i pár přátel z bezvadného kolektivu kreativních a podnikavých lidí, kteří se kurzu budou účastnit s vámi.
 • Žaneta Naimová
  Žaneta Naimová
  Podnikni to je skvělý první krok, když se rozhodujete, jestli je podnikání pro vás. Nebo už možná máte nápad, ale nevíte, kde začít. A i kdyby jste přišli na kurz úplně bez nápadu, tak vám ho může pomoci najít. Ve všech případech vás podnikni to naučí, jak postupovat. Jako bonus si odnesete rady zkušeného lektora a možná i pár nových podnikavých přátel ?.