Podnikni to! v Písku (OBSAZENO)Kurz je obsazený

Kurz je obsazený. V případě zájmu o další běh nám zanechte svůj e-mail. 

Odesláním potvrzujete, že jste se seznámili s podmínkami ochrany osobních údajů

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem místního podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Foto z kurzu

 

24. března - 24. března
17:30 - 19:30
1. Workshop – Start v podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
31. března - 31. března
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy, jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
7. dubna - 7. dubna
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne. A to ještě než do něj investuješ první větší peníze.
14. dubna - 14. dubna
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc si osvojíš praktický postup, jak si na začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
21. dubna - 21. dubna
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a spoustu peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu, a taky plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Martin Borl
Littleshoes
Martin působil více než 15 let v prostředí firemního vzdělávání, když se postupně přes pozice Key Account Managera a Obchodního ředitele dostal až na pozici CEO největšího poskytovatele B2B jazykových kurzů ve Střední Evropě. Nicméně před dvěma roky se přesunul z Prahy do Písku, aby se přidal k manželce Kláře a zaměřil se na další rozvoj jejich obchodu s barefoot obuví pod značkami Little Shoes a Footic. Dnes má Little Shoes více než 20 zaměstnanců a prodá ročně zhruba 100 tisíc párů bot. Martin do firmy přináší své zkušenosti s vedením velké společnosti a zároveň na cestě poznává specifika e-commerce prostředí. A přestože jeho pracovní zkušenosti jsou z poměrně odlišných oborů, tak principy podnikání jsou pro něj stále stejné a platné napříč odvětvími. Martin má tři dcery a kromě nich a manželky miluje také dobré jídlo, cestování a sport.
Partneři kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

Doporučení
Pavlína

Pokud člověk neměl nápad, tak mu ukázal, jak k nápadu přijít. Pokud už nějaké nápady byly, tak kurz ukázal, jak s ním dál a hodnotně pracovat. Za mě skvělý kurz, který má smysl a ukáže, co a jak dál. 

Pavlína
Eva

Rozhodně skvělé vidět svět podnikání z jiného úhlu pohledu, než jak je obecně ve společnosti vžité. Spousta skvělých tipů, které člověku "otevřou oči".

Eva
Jakub

V kurzu Podnikni to! jsem našel potřebné kreativní prostředí, ve kterém jsem si ujasnil svůj podnikatelský záměr a získal také přehled konkrétních kroků, jak postupovat na začátku podnikání. Žádné stohy skript, nýbrž jasné, inspirativní a praktické tipy, díky kterým jsem si ověřil, že má můj projekt do budoucna smysl. Dostal jsem krásně jednoduchý návod a v jednoduchosti je krása.

Jakub

Potvrzení účasti na kurzu bude vyhodnoceno dle vyplněného dotazníku.

Registrační formulář
Kurz je obsazený. V případě zájmu o další běh nám zanechte svůj e-mail.