Podnikni to! v Novém Jičíně (OBSAZENO)

Datum a časová dotace
Vždy ve středu, 17:30 - 19:30
Od 22. září do 20. října
5 workshopů
Lokace
Radnice Nový Jičín
Masarykovo nám. 1/1
741 01 Nový Jičín
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno městem Nový Jičín
 • Kapacita kurzu je 26 míst

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z obcí a menších měst po celé republice! Pod dohledem podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

Kurz v Novém Jičíně

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
22. září - 22. září
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
29. září - 29. září
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
6. října - 6. října
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne, ještě než do něj investuješ první větší peníze.
14. října - 14. října
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu
POZOR ZMĚNA! - workshop se výjimečně přesunuje ze středy 13. na čtvrtek 14.10.

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti, nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc se naučíš praktický postup jak si ze začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
20. října - 20. října
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a tisíce peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Michaela Holišová
Podnikatelka a lektorka
Facilitátorka, koučka a lektorka, která působí v Novém Jičíně. Je autorkou knihy Rodič leader a certifikovanou konzultantkou Lumina Learning nástrojů.
Spolupracuje s kariérním centrem VŠB-TU.
Má za sebou více než 15 let praxe s vedením lidí. Před 16 lety založila realitní kancelář Claris. Při rodičovské dovolené založila a 7 let vedla neziskovku provozující RC Provázek.
Michaela pomáhá firmám i jednotlivcům dosahovat výsledků s radostí - propojuje výkon a radost, fokus a nadhled, jednotlivce a tým, práci a rodinu. To vše s cílem vytvořit jeden udržitelný celek.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Vojtěch Vozda
  Vojtěch Vozda
  Parádně připravený kurz, kde se během několika dobře strukturovaných přednášek s kamarádskou atmosférou naučíte jak pracovat se svým podnikatelským nápadem, jak ověřit jeho úspěšnost i jestli je tam šance se tím uživit. Mimo jiné navíc potkáte hromadu fajn lidí, jejichž nápady vás třeba můžou inspirovat k dalším krokům v podnikání (nebo s vámi alespoň zajdou na pivo ? ).
 • Alžběta Jil
  Alžběta Jil
  Podnikni to mi dovolilo nahlédnout do světa podnikání, najít startovní bod a zhodnotit, zda má smysl můj nápad dále rozvíjet. Navíc jsem poznala nové, podobně naladěné lidi, což je super. Určitě bych kurz doporučila dál.
 • Zdeňka Kubátová
  Zdeňka Kubátová
  Kurz je skvěle strukturovaný a připravený. Podání jednoduchou formou na člověka přenese víru v to, že podnikat může opravdu každý a že to zvládni i on sám.