Podnikni to! v Karlových Varech (OBSAZENO)

Datum a časová dotace
Vždy ve středu, 17:30 - 19:30
Od 15. září do 13. října
5 workshopů
Lokace
Inovační centrum INION z.ú.
Drahomířino nábř. 197/16
36001 Karlovy Vary – Drahovice
Cena kurzu
 • Zdarma
 • Hrazeno městem Karlovy Vary
 • Kapacita kurzu je 26 míst

Na co se v kurzu těšit

Nastartuj vlastní podnikání vedle práce, rodiny nebo studia s kurzem, kterým prošli již stovky podnikavců z menších i větších měst po celé republice! Pod dohledem podnikatele coby lektora kurzu se naučíš, jak nastartovat vlastní projekt s minimem rizik tak, aby tě uživil.

Nezáleží na tom, jestli je tvým snem mít malou lokální firmičku, přivydělávat si vlastním projektem při zaměstnání, působit jako profesionál na volné noze z místa, kde žiješ nebo vybudovat mezinárodní firmu. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán jak jej úspěšně rozjet.

kurz Karlovy Vary

 

Harmonogram

Kurz obsahuje 5 workshopů v období jednoho měsíce.
15. září - 15. září
17:30 - 19:30
1. Workshop – Úvod do podnikání

Dozvíš se, co v praxi obnáší začátek podnikání a jakou v něm má roli podnikatel. S lektorem otevřeně prodiskutuješ své obavy a motivace v podnikání, osvojíš si podnikatelské nápady, naučíš se je cíleně hledat a mluvit o nich.
22. září - 22. září
17:30 - 19:30
2. Workshop – Štíhlý záměr

Vyzkoušíš si techniku, jak prezentovat svůj nápad a naučíš se postupy jak produkt vytvořit s minimem peněz. Poprvé si dáš celý svůj nápad přehledně na papír a zjistíš, jak odhalit největší rizika svého podnikání hned ze začátku.
29. září - 29. září
17:30 - 19:30
3. Workshop – Validace

Přišel čas odhalit skutečný potenciál tvého projektu na trhu. Proto se naučíš užitečný postup validace, jak systematicky odhalit, zda zákazníci o tvůj produkt mají zájem nebo ne, ještě než do něj investuješ první větší peníze.
6. října - 6. října
17:30 - 19:30
4. Workshop – Stav projektu

Každému začínajícímu podnikateli chybí kontakt se zkušenějšími. Ukážeme ti, nejen to, kde je najít, ale hlavně jak je oslovit a získat od nich know-how. Navíc se naučíš praktický postup jak si ze začátku rychle spočítat, kdy bude tvůj projekt ziskový.
13. října - 13. října
17:30 - 19:30
5. Workshop – Milník

V závěru kurzu budeš mít jedinečnou příležitost se s lektorem, zkušeným podnikatelem, poradit o svých aktuálních projektových výzvách a získat tak know-how, které ti může ušetřit stovky hodin a tisíce peněz. Na konci kurzu budeš mít projekt, který bude mít hlavu a patu a plán, jak jej úspěšně rozjet.

Lektor kurzu

Jiří Vacek
Podnikatel na volné noze
Mladý podnikatel z Karlových Varů nabízí dlouholeté zkušenosti s budováním firem v mezinárodním prostředí. Má zkušenosti také s budováním osobního brandu a byl zmíněn například v časopisu Forbes. Má vystudovanou vysokou školu v Dánsku a již několik let je na volné noze jako filmmaker, fotograf a marketingový specialista. V současnosti spolupracuje se značkami jako S&W Mercedes-benz či DJI.

Partner kurzu

Díky našim partnerům ti nabízíme skvělé kurzy, za které nemusíš nic platit.

 • Lucka Formánková
  Lucka Formánková
  Tento kurz můžu vřele doporučit. Pokud nevíte jak začít s podnikáním - toto je ta správná cesta! ? Setkala jsem se díky kurzu také s mnoha inspirativními lidmi, kteří ve mě rozkřesali jiskru, která mi jistě pomůže k zažehnutí mého podnikatelského projektu ?
 • Dominika Matulová
  Dominika Matulová
  Podnikni to mi dalo propracovanou strukturu prvnich kroku od vlastniho napadu k podnikani, navic taky motivaci tyto kroky opravdu udelat. Kurz mi pomohl sdilet sve myslenky a napady, otevrit se kritice, vyslechnout nazory ostatnich a na jejich zaklade prepracovavat a tunit svuj produkt. U sveho projektu zustavam i po ukonceni kurzu a pracuji na nem dal, rozhodne ho chci realizovat. Dekuji Jakubovi a celemu tymu.
 • Honza Zeman
  Honza Zeman
  Dobře strukturovaný kurz s připravenými lektory.
  Motivuje vás, protože často dostáváte nějaké úkoly.
  Otevře vám oči a začnete nad svými nápady (a nápady okolí) přemýšlet úplně jinak. Najednou pochopíte, důvody, proč někdo ve světě podnikání uspěje a někdo ne ?.